Çok Fazla Fındık ve Kuruyemiş Yiyorsanız Dikkat Edin

  • 1 min read
  • May 25, 2020
Çok Fazla Fındık ve Kuruyemiş Yiyorsanız
Table Of Content [ Close ]

Çok Fazla Fındık ve Kuruyemiş Yiyorsanız Dikkat Edin

Çok Fazla Fındık ve Kuruyemiş Yiyorsanız sonuçları ile ilgili listemizi mutlaka okumalısınız. Medyada fındık ve kuruyemişlerin sağlık değeri hakkında çok şey söyleniyor. Onları yemenin, sizi kanserden korumanın yanında  kilo vermenize bile yardımcı olacakları düşünülmektedir. Fındık ve kuruyemişlerin yüksek yoğunluklu vitamin ve minerallere sahip olduğu doğrudur.Yağ oranları çok yüksek olmalarına rağmen, bu yağlar aslında kolesterolünüzü düşürmeye ve kalp hastalığına karşı savaşmaya yardımcı olan sağlıklı doymamış yağlardır.

Şimdi kimileri için vazgeçilmez olan fındık ve kuruyemişleri çok fazla yerseniz neler olabileceği ile ilgili listemize geçelim.Göreceksiniz ki faydalarının yanında size zararları da dokunuyor.Şimdi başlayalım.

Kilo Aldırırlar

Birçok çalışma, fındık ve kuruyemişleri yemenin kilo vermenize yardımcı olabileceğini söylüyor. Bu olabilir – ama egzersiz rejimi ile birlikte yapılırsa ve sadece çok sınırlı miktarlarda tüketilmelirse . Fındıklar özellikle yağda çok yüksektir ve bu yağın çoğu doymamış olmasına rağmen, yüksek bir kalorileri vardır. Çok Fazla Fındık ve Kuruyemiş Yiyorsanız, kilo vermek yerine mutlaka kilo alacaksınızdır.

Kilo verme planınıza fındık veya kuruyemişleri eklemeyi planlıyorsanız, başka bir yerde yediğiniz kalori sayısını azaltarak telafi etmeniz gerekmektedir. Dikkat etmelisiniz.

Related Post :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir